Søg her blandt de hold, der allerede er tilmeldt til stafetten

Tilmeldte hold

Holdnavn Holdkaptajn Samlede
indsamlingsmål
Hvad er samlede indsamlingsmål?

Det samlede indsamlingsmål dækker over de mål, som både holdkaptajn har sat for holdet og de individuelle mål, som en holddeltager kan have sat. 

Indsamlingsmålet ændrer sig undervejs, når deltagere tilmelder sig og evt. ændrer deres egne individuelle mål. 

Holdets
indsamlingsmål
Hvad er holdets indsamlingsmål?

Holdet indsamlingsmål er det mål som en holdkaptajn har sat og mener, at holdet kan indsamle undervejs. 

Målet kan kun ændres af en holdkaptajn. 

Status
Stoppestedet (15) Sandra Seratski Jørgensen 11.300 10.000 1.300
Den Nye Friskole (1) Tina Mielke Ravn 200 100 100
KiloGram (1) Maibritt Nørgaard 8.850 8.750 100
Park by Korsvik (1) Angelica Schubert 25.100 25.000 100
Sportsefterskolen SINE (1) SINE 24.550 24.450 100
Hus Forbi (1) Allan Andersen 10.100 10.000 100
Opstrammeren (16) Randi Christiansen 11.350 10.000 1.400
DDS Skovfolket (1) Mads Møller Pedersen 3.050 2.950 100
Cancer Fighters (1) Michael Magnussen 8.850 8.750 100
Seniormotion i Sydbyen (9) Vagn Mattson 4.900 4.000 1.000
Haderslev Kajakklub (3) Karl Hansen 2.200 2.000 300
Team Nissen (4) Dennis Nissen 7.400 7.000 900
VSO, Voksen socialområdet Tønder (1) Jannich Kim Hansen 15.100 15.000 100
Team Lone, venner og veninder. (4) Lone Tygesen, Lone Roued 4.400 4.000 400
Sandersvig Super Snails (64) Marie Holst 37.751 32.001 30.821
Torben Clausen A/S (1) Merete Tarillon 18.150 18.050 100
Familien Venzel Nielsen (24) Ib Venzel Nielsen 12.150 10.000 2.200
Sammen ka´vi (29) pernille harsdorf jensen 3.900 1.000 2.900
Haaning Troopers (1) Opretter af Haaning Troopers 15.100 15.000 100
Haderslev Politi Idrætsforening (15) Sanne Quvang 6.350 5.000 1.450
TEAM TEKNOS (10) Thomas Thomsen 5.900 5.000 1.050
TEAM PROREPUBLIQ (110) Karina Dam 10.550 500 10.950
Hustømrerne (1) Bo Venzel 50.100 50.000 100
Spejderne Haderslev (1) Rene Dixen Jensen 1.100 1.000 100
au2parts sydjylland (6) Hans Erik Jensen 9.055 8.555 600
Ældre Sagen (8) Janne Skellgaard 10.800 10.000 1.100
Team Vedsted (6) camilla leen møller 10.500 10.000 2.712
For Os der løber/går for en go sag ❤️ (43) Pernille Jacobsgaard 18.800 15.100 11.750
Team Favrdalen og venner (18) Peter Nicolai Petersen 19.300 13.000 2.750
LC Sophies Kilde og LC Vojens (13) Helle Bruhn 12.200 11.000 1.300
Team Pectora (34) Anna Andsager 29.150 25.900 3.750
Det Blå Gymnasium (1) Mette Grøn 100 0 100
Expendables MC (7) Anne Marie Rhode Rasmussen 10.600 10.000 1.100
lagkagehuset (37) pia fuglsig christiansen 5.900 3.000 3.050
DANSK FOLKEHJÆLP DREAMTEAM (11) Tina Erichsen Luxhøj 10.350 9.350 1.200
Team SuperBrugsen Haderslev (7) Marian Nissen 10.450 9.850 700
Venner for livet (8) Morten Nielsen 10.500 10.000 600
Red Barnet Haderslev (8) Jørn Lang 5.800 5.000 800
Team Lampe, family and friends (27) Ulla Horndrup 22.950 20.650 2.400
Team Knæk Cancer (1) Ken Degn 20.100 20.000 100
HAB (2) HAB 10.200 10.000 200
Vojens Gymnastik- og Idrætsefterskole 22-23 (1) Line L Knudsen 20.100 20.000 100
Team Figges venner (20) Lena Hassing Figge 11.950 10.000 1.950
Haka-Liv (Haderslev Katedralskole) (10) Morten Eriksen 20.900 20.000 1.000
Revisionscentret + venner (1) Flemming Tost, Revisionscentret 10.100 10.000 100
Det Åbne Hold (8) Preben Elmelund Mørch 10.800 10.000 800
Øsby StØtterne (38) Tina Skøtt 17.850 15.000 2.850
Familien Thomsen & Venner (17) Holdkaptajn Ove Thomsen 4.450 3.000 2.050
Team HSUF - for livet (15) Anette Fredsted 21.150 20.000 1.150
Odd Fellow Logerne i Haderslev (17) Mads C Sand 14.300 12.800 2.400
Holdet Herrig Juhler og vennerne (1) Marikka Herrig Juhler 6.500 6.400 150
Bo Michelsen A/S (50) Tenna Steen Stabel 19.400 15.100 4.400
Mojn mojn vi æ fløjn (6) Sabrina Holm Hostrup 50.600 50.000 900
Haderslev Motion (11) Anne Spanggaard Rasmussen 2.100 1.000 1.300
Haderslev Gymnastikforening (7) Anja Maimburg 15.550 15.000 550
Personaleholdet Haderslev Kommune (18) Lotte Wogensen 17.310 15.510 1.850
Rotary og InnerWheel (35) Anne Sophie Brodersen 68.200 65.000 5.200
Folkekirken i Haderslev (3) Betina Dau Petersen 3.300 3.000 300
Team Vilstrup (11) Hanne Kongsted 6.000 5.000 1.000
Læger i bevægelse (6) Else Sahlholdt 10.550 10.100 500
Tabletopforeningen Nitrilon (7) Rune Ellgaard Hansen 2.000 1.300 700
SAMMEN-holdet (18) Christian Lund-Bergersfeldt 6.550 5.000 1.650
De ukuelige (11) keld werner 5.900 5.000 2.000
Fodslaw Haderslev (33) Doris Klockmann 18.300 15.000 3.300
# FORDIVIKA` (17) Steen Hansen 7.400 6.000 1.700