Søg her blandt de hold, der allerede er tilmeldt til stafetten

Tilmeldte hold

Holdnavn Holdkaptajn Mål Status
Team Knold & Tot (1) Andreas Erik jørgensen 10000 100
Livsløbere (85) Annemette Olsen 30000 24155
Spejderne Vordingborg (48) Claus Hemmingsen 3000 4150
Bogø 1 (50) Jesper Heien 6000 8965
Hold Da Helt Fest (50) Preben Knud Rasmussen 6000 22908
Ørslev walk & Run (58) Morten Brøsen 7000 9560
Team Solvang (53) Stine Hansen 8000 14273
Team Stay Alive (30) Claus Jensen 5000 20000
Vælg Livet (49) Gabrielle Hebo 10000 15970
Døgnfluerne (28) Janne Abel 2500 2500
Team Vedel (3) Trine Højland 1000 300
Ungbyen Præstø (40) Ditte Maria bergmann Guldberg 5000 8101
Team Ernst (47) Julie Beck 5000 14708
Chaplin (84) Janni Neel Rasmussen Vincentsen 13000 18447
VIF Dame Afd. (73) Heidi Schreiber 5000 11174
Startskuddet (37) Simon Dahl Aabye 4000 10000
Team Mathias (2) Sanne Jakobsen 1100 300
Team sammenhold (16) Dan Samsøe 4000 6994
Optimisterne! (53) Gitte Lindegaard Rasmussen 18000 31090
DreamTeamCleaning.dk / op ejendomsservice.dk (44) Heino Høy 5000 7500
UCSJ Vordingborg (18) Emilie Lykkeberg Dahl 5000 3294
Regnbuen (27) Pia "mammi" Hansen 2000 26074
Sydsjællands Floorball Club (26) Anne Kofod Suensen 5000 6517
Othello Konditoriet (7) Jan Thomsen 1000 712
Team J,K unicorn (2) Heidi Mathiasen 5000 250
Team Hannemann (38) Anja Hannemann Rasmussen 15000 11061
Work it up - Motion & fitness (53) work it up 2000 8844
Team Stensved Sten og Grus (19) Stensved sten og grus aps 1000000 7082
TEAM GOD KARMA (2) Lars Bakke Olsen 3000 200
Corning (49) Pia Karlsen 8000 16181
Team Wish (24) Christian Wulff 5000 3063
Team Der Ud Af (10) Nanna Brix 1000 2821
Dorthe Behrens (26) Dorthe Behrens 0 10163
Møns motionsklub (16) Maja Kristensen 5000 14741
Team Glad Smiley (27) Hanne Struer Petersen 10000 20180
Team VVS Lars Nielsen (21) Dorte Nielsen 5000 2855
VENSTRE (25) Michael Seiding Larsen 2000 3296
Team fit for fight! (8) Betina Kolding 5000 7200
Sparekassen Sjælland og Stubbekøbing badmintonklub (10) Erik Filtenborg 5000 3206
Køges Glarmester v/ Steen Larsen (18) Max Sønderberg Andersen 5000 6250
Hold A - Det gode liv (32) Mikael Smed 2000 4219
Team Randall (28) Frederik Randall Jensen 3000 3650
C - De Konservative (14) Daniel Irvold 2500 2200
Kvickly Vordingborg (23) susanne hellmann 100 2016
My Gym (30) Ronni Clausen 2000 2850
Pilletrillerne (13) Gine Rasmussen 1000 3352
Teambruno (51) AnitaMadsen 10000 7831
The Myth (7) Magnus Farkas 500 502
Team ABC (14) 500 900